Serhat KAYA
Avukat

Av. Serhat KAYA, 8 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nde tamamlamış, lisans eğitimi için 2013 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında onur belgesi ile mezun olmuştur.

Hamit YAMAN
Avukat

Av. Hamit YAMAN, 06 Nisan 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Karacaköy Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmış; hukuk eğitimini başarılı bir lisans dönemi sonunda 2017 tarihinde tamamlamıştır.

Ervin ÖZLEM
Avukat

Av. Ervin Özlem, 27 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamış, akabinde hukuk eğitimi için 2013 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur.

“Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile, ne hakime hele ne iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin, en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar esir kullanmadılar, fakat efendileri de olmadı.”

Molierac

 

Çalışma Saatlerimiz

Bize Ulaşın