Ervin ÖZLEM
Avukat

Av. Ervin Özlem, 27 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamış, akabinde hukuk eğitimi için 2013 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur.

Av. Ervin ÖZLEM, özelikle Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti (TCK m. 188), Kasten Öldürme (TCK m. 81), Yağma (TCK m. 148), Resmi Belgede Sahtecilik (TCK m. 204) ve Nitelikli Dolandırıcılık (TCK m. 158) suçlarının görüldüğü ağır ceza davaları başta olmak üzere Ceza Hukuku alanında avukatlık hizmeti vermektedir.

Bununla birlikte İcra-İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Kentsel Dönüşüm Hukuku alanlarında inşaat sektöründeki birçok kurumsal şirkete ve Kat Mülkiyeti Hukuku alanında toplu yapı site yönetimlerine hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

“Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile, ne hakime hele ne iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin, en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar esir kullanmadılar, fakat efendileri de olmadı.”

Molierac

 

Çalışma Saatlerimiz

Bize Ulaşın