KYÖ HUKUK & DANIŞMANLIK'A HOŞGELDİNİZ!

KYÖ Hukuk & Danışmanlık, Av. Serhat KAYA, Av. Hamit YAMAN ve Av. Ervin ÖZLEM tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, hızlı bir ivme yakalayarak özelikle kurumsal nitelikte bir müvekkil kitlesine ulaşma başarısını gösteren KYÖ Hukuk & Danışmanlık, ilke edinmiş olduğu dürüstlük ve şeffaflık prensiplerine bağlı kalarak her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Hukukun farklı alanlarında uzmanlaşmış avukat kadrosu ile çeşitli hukuki sorunlara çözüm geliştirebilme başarını gösteren hukuk büromuz, çözüm odaklı bir çalışma yöntemi ile müvekkillerinin hukuki problemlerini en kısa sürede çözmeyi amaç edinmiştir.

KYÖ Hukuk & Danışmanlık olarak, özelikle yurt dışı bağlantılarımız ve işbirliği içerisinde olduğumuz çalışma ortaklarımız ile, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışındaki müvekkillerimizin hukuki problemlerine çözüm üretmeye devam ediyoruz. Dünya ölçeğinde bir çalışma ve hizmet anlayışı ile yola çıkan hukuk büromuz, Türkçe, İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dillerinde hizmet vermekte olup, siz değerli müvekkillerimize sağlamış olduğu hukuki destekten dolayı gurur duymaktadır. 

“Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile, ne hakime hele ne iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin, en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar esir kullanmadılar, fakat efendileri de olmadı.”

Molierac

 

Çalışma Saatlerimiz

Bize Ulaşın